6 груд. 2021

Акція «Зроби подарунок військовослужбовцю»

В рамках фестивалю «Військові обереги від Святого Миколая»
5 груд. 2021

05.12. – Міжнародний день волонтера

Волонтер – добровільний помічник. Це люди, які цілком безоплатно працюють будь-де, де потрібна їхня допомога.

03.12. – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями

Інвалідність – це не вирок! Таким людям тільки важлива постійна увага й турбота суспільства!

Місяць цифрової грамотності

ЦИФРОГРАМ — ЦЕ МОЖЛИВІСТЬ ПЕРЕВІРИТИ ЦИФРОВУ ГРАМОТНІСТЬ БУДЬ-ЯКОМУ ГРОМАДЯНИНУ. БЕТА-ВЕРСІЯ ЦИФРОГРАМУ ПРОПОНУЄ ДАТИ ВІДПОВІДЬ НА 90 ЗАПИТАНЬ. ЗАВДАННЯ ТЕСТУ СИСТЕМАТИЗОВАНІ ЗА СФЕРАМИ ЗНАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ РАМКИ ЦИФРОВИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ ДЛЯ ГРОМАДЯН DIGCOMP 2.1., АДАПТОВАНОЇ УКРАЇНСЬКИМИ ЕКСПЕРТАМИ. Приєднуйтесь

Всеукраїнська школа онлайн

ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ОНЛАЙН — ЦЕ ПЛАТФОРМА ДЛЯ ДИСТАНЦІЙНОГО ТА ЗМІШАНОГО НАВЧАННЯ УЧНІВ 5-11 КЛАСІВ ТА МЕТОДИЧНОЇ ПІДТРИМКИ ВЧИТЕЛІВ. МЕТА ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ ОНЛАЙН — ЗАБЕЗПЕЧИТИ КОЖНОМУ УКРАЇНСЬКОМУ УЧНЕВІ ТА ВЧИТЕЛЮ РІВНИЙ, ВІЛЬНИЙ І БЕЗОПЛАТНИЙ ДОСТУП ДО ЯКІСНОГО НАВЧАЛЬНОГО КОНТЕНТУ. ПЛАТФОРМА МІСТИТЬ ВІДЕОУРОКИ, ТЕСТИ ТА МАТЕРІАЛИ ДЛЯ САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ З 18 ОСНОВНИХ ПРЕДМЕТІВ: УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА, УКРАЇНСЬКА МОВА, БІОЛОГІЯ, БІОЛОГІЯ ТА ЕКОЛОГІЯ, ГЕОГРАФІЯ, ВСЕСВІТНЯ ІСТОРІЯ, ІСТОРІЯ УКРАЇНИ, МАТЕМАТИКА, АЛГЕБРА, АЛГЕБРА І ПОЧАТКИ АНАЛІЗУ, ГЕОМЕТРІЯ, МИСТЕЦТВО, ОСНОВИ ПРАВОЗНАВСТВА, ПРИРОДОЗНАВСТВО, ФІЗИКА, ХІМІЯ, АНГЛІЙСЬКА МОВА ТА ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА.
1 груд. 2021

Зустріч з шкільним офіцером поліції!

В рамках Міжнародної кампанії «16 днів проти насильства» шкільним офіцером поліції Оленою Савченко були проведені бесіди з учнями 5 – 6-х класів на теми: «Розв’язання конфліктів мирним шляхом», «Кібербулінг та загроза в інтернеті», «Протидія булінгу в дитячому колективі»
27 лист. 2021

До Дня пам’яті жертв Голодомору 1932–1933 років

"Про проведення заходу пам’яті жертв Голодомору 1932–1933 років"
24 лист. 2021

До уваги здобувачів освіти та їх батьків!

Інформація щодо оформлення та перевипуск учнівський квитків.
18 лист. 2021

До уваги здобувачів освіти та їх батьків!

3 22.11.2021 повертаємось у повному складі (2- 11 класи) на навчання у звичайному режмі (за шкільними партами).
11 лист. 2021

До уваги вчителів, здобувачів освіти, батьків!

З 15 листопада 2021 р. учні 5-11 класів продовжують навчатись дистанційно. Учні 2- 4 класів – у звичайному режимі. Освітній процес у звичайному режимі буде організовано з 22.11.2021р.