Дистанційне навчання

ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС, ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ ТА ОТРИМАННЯ  ДОКУМЕНТІВ ПРО ОСВІТУ

1. Чи може дитина, яка знаходиться за кордоном, продовжити навчання в школі на території України?

2. Чи потрібно для зарахування до української  школи довідку внутрішньо переміщеної особи?

3. Як дитині, яка внаслідок війни вимушено перемістилася за кордон, отримати українське свідоцтво про середню освіту?

1.

4. Як мають працювати заклади дошкільної освіти?

5. Чи доречно під час дистанційного навчання в умовах воєнного стану навантажувати впродовж навчального дня учнів тестами, самостійними та контрольними роботами?

•

6. Як провести підсумкове оцінювання учня, який відмовляється або немає змоги долучитися до дистанційного навчання через воєнний стан?

•

7. Чи повинен класний керівник збирати та подавати інформацію про місце перебування учнів та про те, чи продовжили вони навчання?

До відома вчителів, учнів, батьків.

Медичну довідку 086-1/0 для проходження медичного профілактичного огляду можна завантажити за посиланням;

Методичні рекомендації щодо дистанційного навчання за предметами

Ютуб канал ІПО Київського університету імені Бориса Грінченка

- Для вчителів різних спеціальностей

- Для вчителів природничо-математичної освіти і технологій