11 груд. 2023

10 грудня

Міжнародний день прав людини. У цей день в 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальна декларацію прав людини - перший міжнародно-правовий документ, що проголосив основні права і свободи людини.
6 груд. 2023

6 грудня

День Збройних сил України. Щодня тисячі бійців ЗСУ захищають країну на передовій, охороняють її кордони на землі, у воді та в повітрі.
5 груд. 2023

5 грудня

Міжнародний день волонтера - International Volunteer Day. Це люди, які цілком безоплатно працюють будь-де, де потрібна їхня допомога: у дитячих будинках, притулках, школах-інтернатах і будинках престарілих. Саме волонтери добровольцями йшли на фронт, волонтери збирали по світу гроші й везли на передову все, що лише могли. Саме завдяки українським волонтерам – їхній шляхетній жертовності, активній громадянській позиції та фанатичній відданості справі – Україна вистояла й зберегає незалежність.
4 груд. 2023

3 грудня

Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Інвалідність – це не вирок! Таким людям тільки важлива постійна увага й турбота суспільства!
1 груд. 2023

1 грудня

Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для існування суспільства несе ВІЛ-інфекція, це ще одна нагода привернути увагу пересічних громадян до проблем ВІЛ-інфікованих, замислитись над тим, як запобігти поширенню хвороби, звільнення від наркотичної та алкогольної залежності та згадати про важливість вчасного виявлення даного захворювання.
30 лист. 2023

30 листопада

Всесвітній день домашніх тварин – World Pets Day. Девіз цього Дня – це слова Маленького принца з твору Антуана де Сент-Екзюпері: «Ти назавжди у відповіді за тих, кого приручив», які звернені до всіх нас.
25 лист. 2023

25 листопада

День вшанування пам’яті жертв Голодоморів. Щорічний національний пам'ятний день вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні, що припадає на четверту суботу листопада.
24 лист. 2023

з 25.11 до 10.12 – Міжнародна компанія «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні, з 25 листопада до 10 грудня включно, проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.
21 лист. 2023

21 листопада

День Гідності та Свободи Цей день відзначається свято на честь двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) і Революції гідності (2013 року) та шанують пам’ять тих, хто віддав своє життя заради вільної України.
20 лист. 2023

Тиждень безпеки життєдіяльності

Зараз, як ніколи, життєве необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я.