Правила прийому до ліцею № 137

Правила прийому до закладу

Зарахування дітей до Дніпровського ліцею №137 Дніпровської міської ради  здійснюється на безконкурсній  основі   згідно  наказу  МОН  України  від 16.04.2018 № 367  “Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти”

Освітній заклад приймає дітей на навчання відповідно до визначеної території обслуговування.

Зарахування дітей на 2023 - 2024 навчалшьний рік

Зарахування дітей до 4 класів відбувається на вільні місця у порядку надходження заяв про зарахування.

Для зарахування дитини до 4 класу батькам чи особам, які їх замінюють, потрібно подати до освітнього закладу такі документи:

1. Заяву на ім’я директора;
  2. Копію  свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа).
  3. Медичну картку встановленого зразка.

Зарахування до ліцею відбувається після видання наказу про переведення до нього учнів 9 класу самого закладу, які не виявили намір припинити навчання в ньому і не були відраховані або переведені до іншого закладу освіти. Інформація про кількість зарахованих учнів та наявність вільних місць оприлюднюється.

Наказ про зарахування видається впродовж одного робочого дня, після якого зарахування відбувається на вільні місця у порядку надходження заяв.

Перелік необхідних документів для зарахування до 10 класу:

1. Заява від батьків.
  2. Медична довідка за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»
  3. Копія свідоцтва про народження дитини.
  4. Свідоцтво про закінчення базової загальної середньої освіти.

Зарахування до інших класів відбувається на вільні місця у порядку надходження заяв про зарахування.

Перелік необхідних документів для зарахування до інших класів:

1. Заява від батьків.

2.  Медична картка дитини.

3.  Особова справа.