15 трав. 2020

До уваги вчителів, учнів, батьків!

З 15 травня до 15 червня 2020 року подання заяв до 10 класів. Профіль: математика, географія
15 трав. 2020

До Міжнародного дня сім’ї

Знаю я слово, у цілому світі Краще й тепліше від сонця і квітів. Слово це пестить, голубить і гріє, В душу дитячу вселяє надію. Слово лягло в родинну основу, Стало початком рідної мови. Помандрувало від роду й до роду, І освітило людину й природу. Хай же це слово завжди буде святом Будемо родину свою шанувати.
10 трав. 2020

День Матері — міжнародне свято

День Матері — міжнародне свято. В Україні офіційно відзначається щорічно, починаючи з 2000 року, у другий тиждень травня. Все починається з мами. Можна у світі чимало зробити: Перетворити зиму на літо, Можна моря й океани здолати, Гору найвищу штурмом узяти, Можна пройти крізь пустелі та хащі … Тільки без мами не можна нізащо. Бо найдорожче стоїть за словами: В світі усе починається з мами. Анатолій Костецький
9 трав. 2020

75 років ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ!

Весна така, аж серце завмирає! Земля квітує та звучать пісні. І свято Перемоги йде до краю, Найкраще наше свято навесні. Воно прийшло до нас у сорок п’ятім, Через пожежі, смерть, через війну… В тяжкій броні із ворогом проклятим, Щоб зустрічати радісно весну! І жити в мирі, щасті і любові, Щоб окриляла мрія золота. Вже мирних літ немало одшуміло Відтоді, як закінчилась війна. Воєнні дні, печалі і тривоги Минулися, а думка не вмира… Вітаю всіх зі святом Перемоги! Народна пам’ять вічна і жива!!!
5 трав. 2020

До уваги вчителів, учнів, батьків!

Уряд продовжив строки загальнонаціонального карантину в Україні – він триватиме до 22 травня 2020 року. Таке рішення було прийняте 4 травня 2020 року, під час засідання Кабміну в Києві.
26 квіт. 2020

26 квітня- Біль Чорнобиля - назавжди у наших серцях

26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції сталися два вибухи і пожежа з незбагненними наслідками для всього світу.
22 квіт. 2020

До уваги вчителів, учнів, батьків!

Практичний психолог школи Погоріла Т.Є. на своїй сторінці нашого сайту регулярно викладає психологічні поради батькам, учням та вчителям
22 квіт. 2020

22 квітня -День Землі

Вперше День Землі відсвяткували у 1970 році в США. З 1991 року цей день відзначає і Україна. У 2009 це свято було проголошено міжнародним.
3 квіт. 2020

До уваги вчителів

Вебінар 07.04.2020 Дистанційне навчання НВК 144
24 бер. 2020

Дорогі діти, вчителі та батьки!

Дорогі діти, вчителі та батьки! Зараз, як ніколи, важливий якісний освітній on-line контент для школи. Ресурсний центр „КОЛОСОК” пропонує Вам у відкритому доступі безкоштовні матеріали для дистанційного навчання. Мобільний Додаток Безкоштовний мобільний додаток „КОЛОСОК конкурс. Підготовка до конкурсу”. „Я досліджую світ”, „Основи здоров’я”, „Природознавство” 3000 тестових завдань у ігровій формі, згруповані у 250 тем, тексти для читання 1 – 4, 5 – 6 класи Додаток можна завантажити у PlayMarket за пошуковими словами: конкурс „КОЛОСОК”