11 вер. 2020

Увага! У зв'язку з випадками захворювання педагогів закладу на COVID-19 з метою запобігання розповсюдження захворюваності серед учасників освітнього процесу з 14.09.2020 по 27.09.2020 (включно) заклад працює на дистанційній формі навчання.
27 серп. 2020

До уваги вчителів, батьків!

Звіт директора НВК № 137 знаходиться на сайті НВК у розділі звіт директора
27 лип. 2020

До уваги батьків та педагічних працівників!

27 серпня о 18.00 в актовій залі директор школи виступить зі звітом про матеріально-технічне забезпечення школи
6 лип. 2020

До уваги випускників !

Про розрахунок середнього бала в 2020 році
5 черв. 2020

Свято Святої Трійці

Свято Святої Трійці прославляє Бога Отця, Бога Сина і Бога Духа Святого. Трійця - одне з дванадцяти головних православних свят. Його ще називають днем зішестя Святого Духа. Є у Трійці і третя назва - П'ятидесятниця. Ця назва вказує на дату святкування - на п'ятдесятий день після Великодня. Традиції На Трійцю прийнято прикрашати храми і житла зеленню. Молоді дівчата плели вінки з польових квітів і надягали їх на голову. Наші предки вірили, що свічки, принесені в цей день з церкви, захистять дім і його мешканців від зла і напасті. На Трійцю влаштовували застілля і запрошували всіх родичів. Після церкви і смачної трапези люди влаштовували народні гуляння. Вірили, що якщо посвататися на Трійцю і одружитися на Покрову (14 жовтня), то сімейне життя буде довгим і щасливим. Понеділок після Трійці називається Духовим днем. У цей день, за повір'ями, не можна чіпати землю, копати її, бити палицею, лаятися і рубати дерева. Земля - "іменинниця
3 черв. 2020

До Уваги батьків

Жеребкування на вільні місця у 1 клас відбудеться 05.06.2020 о 18.00 на подвір'ї школи. Вільних місць 31, у ІІ корпусі - 17, І корпусі - 14
1 черв. 2020

1 червня відзначається «Міжнародний день захисту дітей».

В Україні його святкують щорічно з 1 червня 1998. Сьогодні звучать привітання на адресу кожної дитини. Зичимо всім хлопчикам та дівчаткам міцного здоров’я, успіхів у навчанні та веселих канікул! Ось ми і дочекались літа, Перше червня – ваша втіха, Бо цей день у всьому світі, Приурочили нашим дітям! Все навкруги у квітах, Променів сонця багато – На планеті Земля наші діти Відзначають нині свято. У цей день варто вкотре нагадати, що саме ми, дорослі, відповідаємо за добробут та щастя своїх чад, тому турбота про них і захист їхніх прав є нашим головним обов’язковим.
28 трав. 2020

До уваги вчителів, учнів, батьків!

До відома вчителів, учнів, батьків. Медичну довідку 086-1/0 для проходження медичного профілактичного огляду можна завантажити за посиланням;
21 трав. 2020

День вишиванки!

Щороку, в третій четвер травня, весь світ відзначає Всесвітній день вишѝванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка. А я іду по світу в вишиванці. Надія Красоткіна Встає над світом щире сонце вранці І землю гріє променем ясним. А я іду по світу в вишиванці. Я — українець! І горджуся цим. В нас обереги вишивають здавна. Така традиція в народі прижилась. Вона прадавня, вічна й дуже славна. В культурі й до сьогодні збереглась. Ані вікам, ні моді не здолати... Вона в людському серці і в душі. У ній любові, мрій, надій багато І ти традиції забути не спіши.
16 трав. 2020

День Європи в Україні.

Щорічно у третю суботу травня Україна відзначає День Європи в Україні. Україна - єдина держава в світі, яке, не будучи членом Європейського Союзу, з року в рік святкує єднання з європейськими країнами на державному рівні. Традиційно з нагоди Дня Європи на центральних площах Києва і великих міст країни організовуються і проводяться святкові заходи, презентації історії і культури країн Європи, концерти популярної музики за участю українських та європейських виконавців. У столиці щорічно на День Європи відкривається "Європейське містечко", в якому посольства країн ЄС і українські громадські організації поширюють інформацію про Євросоюз. Тут же можна покуштувати традиційні страви, взяти участь в тематичних конкурсах і т.п.