24 лист. 2021

До уваги здобувачів освіти та їх батьків!

Інформація щодо оформлення та перевипуск учнівський квитків.
18 лист. 2021

До уваги здобувачів освіти та їх батьків!

3 22.11.2021 повертаємось у повному складі (2- 11 класи) на навчання у звичайному режмі (за шкільними партами).
11 лист. 2021

До уваги вчителів, здобувачів освіти, батьків!

З 15 листопада 2021 р. учні 5-11 класів продовжують навчатись дистанційно. Учні 2- 4 класів – у звичайному режимі. Освітній процес у звичайному режимі буде організовано з 22.11.2021р.
3 лист. 2021

До уваги випускників та їх батьків!

ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2022
27 жовт. 2021

До уваги здобувачів освіти та їх батьків!

Шановні батьки учнів 5-11 класів, за посиланням ви зможете ознайомитись з матеріалами, які допоможуть вашим дітям під час дистанційного навчання. Будь ласка, користуйтесь та будьте здоровими! https://bit.ly/3vIrXRv
22 вер. 2021

22 вересня – День партизанської слави

Цей день – державне визнання внеску народних месників у велику Перемогу над нацизмом, відновлення історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали.
21 вер. 2021

21 вересня – Міжнародний день миру

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат.
17 вер. 2021

До уваги вчителів, учнів, батьків!

ЯК ПРАЦЮВАТИМУТЬ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ З 20 ВЕРЕСНЯ – УРЯД ВСТАНОВИВ НОВІ КАРАНТИННІ ОБМЕЖЕННЯ
25 черв. 2021

До уваги здобувачів освіти та їх батьків!

Проїзд по 10! АЛЕ Школярі мають пільги цілодобово! З 26 червня вартість проїзду на міських маршрутах становитиме 10 грн, у міському електротранспорті - 8 грн. Для школярів: ✔️безкоштовний проїзд у електротранспорті (трамвай, тролейбус, метро) ✔️знижка 25% у автобусах Хочете безкоштовний проїзд - реєструйтеся на сайті dniprosmart.dp.ua та забирайте свій квиток! Немає можливості зареєструватися на сайті? Візьміть паперову анкету у школі!
25 черв. 2021

До уваги здобувачів освіти та їх батьків!

Фестиваль «Dnipro Education City» - це: ❗️Сотні професій в одному місці - величезний ярмарок спеціальностей просто неба! ❗️Презентації закладів вищої освіти Дніпра та провідні спікери від кожного закладу! ❗️Можливість обрати для себе сучасні спеціальності та нові можливості! ❗️Креативні локації та майстер-класи по спеціальностях майбутнього! ❗️Нагородження переможців міжвузівського конкурсу «Студентська весна – 2021» Обери Своє Майбутнє на Dnipro Education City!