Правила прийому до закладу освіти

ПРАВИЛА  ПРИЙОМУ ДО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ

Зарахування дітей до Дніпровського ліцею №137  Дніпровської міської ради  відбувається відповідно до:

1. Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого   наказом  МОН  України  від 16.04.2018 № 367  “Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти”

2. Листа управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпроської міської ради №227 від 04.02.2022 "Про закріплення території обслуговування”

4. Статуту ліцею № 137 ДМР

Зарахування дітей на 2023 - 2024 навчалшьний рік

Зарахування дітей до 4 класів відбувається на вільні місця у порядку надходження заяв про зарахування.

Для зарахування дитини до 4 класу батькам чи особам, які їх замінюють, потрібно подати до освітнього закладу такі документи:

1. Заяву на ім’я директора;
  2. Копію  свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа).
  3. Медичну картку встановленого зразка.

Зарахування до ліцею відбувається після видання наказу про переведення до нього учнів 9 класу самого закладу, які не виявили намір припинити навчання в ньому і не були відраховані або переведені до іншого закладу освіти. Інформація про кількість зарахованих учнів та наявність вільних місць оприлюднюється.

Наказ про зарахування видається впродовж одного робочого дня, після якого зарахування відбувається на вільні місця у порядку надходження заяв.

Перелік необхідних документів для зарахування до 10 класу:

1. Заява від батьків.
  2. Медична довідка за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»
  3. Копія свідоцтва про народження дитини.
  4. Свідоцтво про закінчення базової загальної середньої освіти.

Зарахування до інших класів відбувається на вільні місця у порядку надходження заяв про зарахування.

Перелік необхідних документів для зарахування до інших класів:

1. Заява від батьків.

2.  Медична картка дитини.

3.  Особова справа.

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновником

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновником Розподіл і закріплення території обслуговування між комунальними закладами загальної середньої освіти Дніпровської міської ради для зарахування здобувачів базової загальної середньої освіти (5-9 класи) на вільні місця

Згідно з Листом управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради “Про закріплення території обслуговування” від 04.02.2022 № 227  за НВК № 137 закріплена наступна територія:

ж.м .Тополя -3

буд.1,2,3,4,8,9,10,14,47,48,49,51,54,55,56,57