Програма президента

АГАПОВОЇ АЛІНИ

учня 10 – Б класу НВК № 137

на 2023 – 2024 навчальний рік

Учнівське самоврядування НВК № 137 створене з метою захисту прав та інтересів учнів, розвитку їх творчих здібностей, спрямовує  свої зусилля для добрих, корисних справ, навчає кожного школяра з дитинства приймати самостійні рішення, виховує гідних громадян своєї держави – України.

Я, Агапова Аліна, учениця 10 класу. Маю авторитет серед однолітків та підтримую дружні стосунки з багатьма учнями. Постійно беру участь у громадському житті школи та класу, у роботі учнівського самоврядування, у культмасових заходах, допомагаю у підготовці та проведенні усіх шкільних та районних заходів. Я приймаю участь у багатьох шкільних та районних заходах. Неодноразово, багато років, разом з членами учнівського самоврядування беру участь у районних конкурсах, де представляла учнівське самоврядування НВК № 137. Мабуть, за ці та за мої організаційні якості, у цьому навчальному році на шкільній Раді Лідерів була обраною Президенткою учнівського самоврядування.

Моя діяльність, як Президента учнівського самоврядування НВК № 137, керується законами:

-         єдності слова і діла;

-         честі і совісті;

-         дружби й товариства;

-         турботи й милосердя.

Основна мета – це розвиток загальнолюдських цінностей через реалізацію програми: «Дитина – Родина – Школа – Батьківщина».

І ДИТИНА

Щоб у майбутньому стати повноцінним громадянином, корисним для своєї держави кожен школяр повинен ще з дитинства отримати віру в себе, у свої сили. Щоб досягти цього, перш за все, учень має знати до чого в нього здібності і якомога ширше розвивати їх. Я пропоную, за допомогою лідерів класів, не залишати поза межами своєї уваги жодного члена свого колективу, вивчати їх інтереси, разом з класним керівником проводити анкетування учнів та виходячи з цих даних, залучати дитину до роботи учнівського самоврядування та життя школи.

ІІ РОДИНА

В Україні є досить багато неповних, неблагонадійних сімей, а діти, як відомо, майже завжди, приділяють увагу прикладу дорослих. Щоб у майбутньому ситуація змінилася на краще потрібно з юного віку готувати підростаюче покоління до дорослого життя, а саме:

-         проводити тематичні Ради Лідерів та класні збори;

-         організовувати загальношкільні та класні заходи за участю батьків і таким чином, якомога більше, зацікавити дорослих шкільним життям і виховувати у дітей родинні почуття, роблячи внесок у майбутнє нашої держави.

ІІІ ШКОЛА

За допомогою адміністрації школи та шкільного самоврядування наше шкільне життя ми робимо більш цікавим та яскравим, щоб дитина у школі не лише навчалася, а й повноцінно відпочивала.  Для цього в школі створена лекційна група учнівського самоврядування, яка проводить тематичні вечори, конкурси поезії, літературне читання, лекції, науково-просвітницькі заходи, творчі зустрічі з цікавими людьми, залучати учнів нашої школи до участі у різноманітних акціях та заходах, допомагає у підготовці та проведенні спортивно-масових змаганнях.

ІV БАТЬКІВЩИНА

Найважливіше у житті кожної людини – її Батьківщина. Виховувати громадську свідомість, національно-патріотичні почуття дітей та учнівської молоді потрібно зі школи. Щоб дитина відчула себе причетною до великої України необхідно краще познайомити її з «маленькою» Батьківщиною, рідним краєм Дніпропетровщиною. В цьому нам допомагають міські та міжміські екскурсії.

Та найголовніше, в мене є ініціативна, енергійна та дружна команда, з якою я вирішую  нашу основну мету учнівського самоврядування - це розвиток загальнолюдських цінностей через реалізацію програми:

«Дитина – Родина – Школа – Батьківщина».