Тиждень здорового харчування

11 груд. 2023
Основна мета такого заходу – популяризація здорового харчування, заст та збереження здоров'я серед школярів

З 11.12. по 15.11.2023 року в ліцеї № 137 проводиться "Тиждень здорового харчування"
Основна мета такого заходу – популяризація здорового харчування, заст та збереження здоров'я серед школярів.

Сьогодні говорити про здорове харчування модно не тільки в жіночому середовищі, але і в чоловічому. Все більше наших сучасників відходять від колишніх таких модних ще зовсім недавно всіляких дієт і звертають увагу на здорове харчування. Адже здорове харчування — це не тільки гарне самопочуття і позбавлення від багатьох недуг, міцна нервова система і нормалізація ваги, але і любов, і повага до себе, це прагнення до здорового та довгого життя.