#ФлешмобДеньБезпечногоІнтернету2022

8 лют. 2022
Сьогодні, у Всесвітній День безпечного Інтернету, відбувся "Всеукраїнський онлайн-флешмоб освітян "Разом для найкращого Інтернету!". Захід проводився в межах співпраці Google Україна та Міністерства освіти і науки України. Безпрецедентна подія, під час якої був зареєстрований рекорд України щодо виконання освітянами цифрових вправ у віртуальних кімнатах Google for Education! (більше 41 000). Під час заходу були презентовані: можливості цифрових інструментів Google Workspace for Education, переваги використання Google Класів для організації освітнього процесу; "Посібник із безпеки дітей в Інтернеті".

Сьогодні, у Всесвітній День безпечного Інтернету, відбувся "Всеукраїнський