Гуртки та секції

 

ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

Дніпровської міської ради

комунальний заклад освіти

НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС № 137

"ліцей – загальноосвітній навчальний заклад"

Дніпровської міської ради

 

1.     Інформація   НВК № 137 про розподіл годин позакласної роботи згідно тарифікації   на 2017-2018 навчальний рік  за графіком:

 

з/п

Назва гуртка

ПІБ

вчителя

Кількість годин

 

Кількість груп

 

Дітей у

групі

Вік дітей

День та час роботи

1

Джура

Іванова Н.І.

    1

1

24

16-17

Середа

15-00-16-00

2

Хор.гурток

 « Райдуга»

Павлюченко С.В.

9

3

16

6-17

Понеділок, четвер

14-30-19-30

Субота 10-00-14-00

3

Краєзн.гурток  

Іванова Н.І. Н.І.

1

1

12

12-16

Вівторок

16-00-17-00

4

«Зроби сам»

Блощінська Т.В.

1

1

14

10-15

Вівторок

 14-30

-15-30

5.

Вокальний гурток

Степанова О.В.

1

1

18

6-17

Вівторок

16-00-1700

6

ЮІП

Шакович Т.М

1

1

16

13-14

Понеділок  15-00

7

ЮІР

Миколаєнко І.О.

1

1

16

13-14

Середа 15-00

8

Я малюю

Левченко М.П.

2

1

18

10-13

Середа 15-15

17-00

10

Євроклуб                     « Ерудіт»

Макарова К.П.

1

1

10

14-17

Вівторок

16-00-17-00

 

11

« Захист Вітчизни»

Паламаренко А.І.

7

4

12

16-17

Поніділок, середа

16-00-17-00

12

«Пошук»

Грабовець О.О.

2

1

16

16-17

Середа 15-30

16-30

13

Дебати

Грабовець О.О.

3

1

10

14-16

Вівторок 16-00-17-00

 

2.      Інформація НВК № 137  про роботу тренерів, керівників гуртків, секцій, клубів   з інших навчальних закладів згідно угоди або інших домовленостей:

                                                                                       

з/п

Назва організації/ звідки тренер, керівник гуртка..

Назва гуртка, секції або вид спорту

Розклад занять

Кількість груп /

та дітей в них

Вік дітей

ПІБ керівника, гуртка, секції ..

1

ДЮСШ з опорних видів спорту

гімнастика

Понеділок, вівторок, середа, четвер

 з 14-45-16-15

2 групи по 10 чол.

7-8 років

Шматков В.В.

2

ДЮСШ №6

боротьба

Понеділок, середа, п»ятниця з 16-00-17-30

2 групи по 12 чол.

10-13 років

Король Г.С.

3

Громадська організація , обласна організація

 « Айкідо»

айкидо

Понеділок, четвер, п»ятниця  з 15-30-18-30,

2 групи по 16 чол.

7-9 років

Шилін М.Д

4

ДЮСШ « Олімпійського резерву»

тхеквондо

Вівторок, четвер з 18-00-20-15

1 група 15 чол.

7-12 років

Лукіна О.В.

5

Школа спортивного танцю                    « Шторм»

Спорт.танці

Середа з 15-00-16-00

Субота з 10-00-11-00

1 група 16 чол.

10-14 років

Герун А.В.

 

 

 

 

 

6

ДЮСШ

 

 

 

регби

Вторник, четвер15-30- 17-30, субота

10-00-12-00

2 по 15 чол.

10-14

Пухальський С.І.

7

КПН ДЮЦ « Штурм»

Спортивно-розважальні гуртки

Понеділок-субота з 15-00-19-00

 

6-17 років

Герліванова І.А.