Фінансова діяльність за період 2016 року

Джерелами фінансування закладу визначено бюджет району та спонсорська допомога. Бюджет на 2016 рік був затверджений у сумі 12 859 562,05 грн. Основними статтями видатків у бюджеті закладу є:

- Заробітна плата працівників – 8 032 841,09 грн., що складає 62 % від загальних видатків бюджету;

- Нарахування на заробітну плату – 1 759 588, 68 грн., що складає 14 % від загальних видатків бюджету;

- Придбання медикаментів – 2000,00 грн., що складає 0,01 % від загальних видатків;

- Витрати на харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій склали 964 006,78 грн., що складає 7 % від загальних видатків бюджету;

- Оплата комунальних послуг – 1 648 873,83 грн., що складає 13 % від загальних видатків бюджету;

Також були виділені бюджетні кошти на інші послуги (крім комунальних), на придбання та поточні ремонти – 452 251,67 грн., що складає 3 % від загальних видатків бюджету, а саме: придбання лінолеуму, матів гімнастичних, метало пластикових вікон, музичної апаратури; оплата зв’язку, дезінфекції, вивіз сміття, очистка води, пожежна сигналізація, обробка атестатів, обслуговування програмного забезпечення, поточний ремонт санвузлів, омолодження дерев та санітарна обрізка дерев.

Згідно Програми виконання доручень виборців депутатами Дніпропетровської міської ради VII скликання на 2016-2020 року були виділені кошти на придбання музичної апаратури.

Дефіцит бюджетних коштів поліпшувався за рахунок доходів від орендної плати, спонсорської допомоги, яка надходила на позабюджетні рахунки закладу та передавались у вигляді матеріальних цінностей. Інформація про використання коштів доводилась до відома вчителів та батьків на педагогічних нарадах та зборах.

Навчальному закладу були передані матеріальні цінності від батьківських комітетів класів на загальну суму 106 126 грн. (меблі, телевізори, комп’ютерна техніка, водонагрівачі, покривала, металопластикові вікна та двері). Також батьками було перераховано на розрахунковий рахунок благодійні кошти у сумі 17 361,00 грн., 15 254 грн., з яких були використані на придбання електросушарки для рук, перфоратору та системного блоку.

За рахунок доходів від орендної плати та здачі металобрухту та макулатури було придбано принтери та художню літературу на загальну суму 10 916,00 грн.

За рахунок інших коштів спеціального фонду було придбано посудомийні машини, стелажі для посуду, комп’ютерна техніка.