Національно-патріотичне виховання

роботи шкільного штабу

національно-патріотичного

виховання у НВК № 137

На виконання Указу Президента України «Про стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки», доручення Президента України про покращення викладання у навчальних закладах системи загальної середньої освіти предмета «Захист Вітчизни» та військово-патріотичного виховання учнівської молоді, відповідно до розпорядження міського голови від 19.12.2016 року № 1095-р «Про створення Міського національно-патріотичного центру», наказу Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 67 від 21.02.2017 р., з метою формування в учнівської молоді високої громадянської активності та національної свідомості, причетності до творення сьогодення України та майбутнього

НАКАЗУЮ:

1. Створити штаб національно-патріотичного виховання НВК № 137 у складі 5 осіб:

-          Заступник директора з НВР Рослюк Н.Є.;

-          Педагог-організатор НВК № 137 Шакович Т.М.;

-          Учитель курсу «Захист Вітчизни», учасник АТО Паламаренко А.І.;

-          Представник волонтерської організації, батьківської громадськості Маймур В.Д.;

-          Представник учнівського самоврядування НВК № 137 Сафоник Д.

1. Заступнику директора з НВР Рослюк Н.Є.:

2.1.            Скласти та затвердити план шкільного штабу національно-патріотичного виховання на I півріччя 2017 року (додається).

До 20.03.2017 р.

2.2.            Забезпечити виконання роботи шкільного штабу національно-патріотичного виховання.

Постійно

2.3.            Провести нараду при директорові з питань створення та роботи штабу національно-патріотичного виховання.

1. Класним керівникам НВК № 137 провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед учнівської та батьківської громадськості про діяльність шкільного штабу національно-патріотичного виховання.
  2. Педагогу-організатору Шакович Т.М. висвітлювати роботу шкільного штабу національно-патріотичного виховання на сайті школи.
  3. Координацію роботи щодо виконання наказу покладаю на заступників директора з НВР: Рослюк Н.Є., Матросову Р.А., Луговицьку І.В., Коптєву І.Є.
  4. Контроль залишаю за собою.

Директор                                                                  Гайдар І.М.