Фінансова діяльність за 2015 рік

Джерелами фінансування закладу визначено бюджет району та спонсорська допомога. Бюджет на 2015 рік був затверджений у сумі 11 163 380 грн. Основними статтями видатків у бюджеті закладу є:

• заробітна плата працівників - 5 762 137 грн., що складає 52 % від загальних видатків бюджету;
  • нарахування на заробітну плату - 2 096 149 грн., що складає 19% від загальних видатків бюджету;
  • витрати на харчування учнів 1-4 класів та учніфв пільгових категорій склали 812 365 грн.,

що складає 7 % від загальних видатків бюджету;

• оплати комунальних послуг - 2 171 290 грн., що складає 19 % від загальних видатків бюджету;

Також були виділені бюджетні кошти на інші послуги (крім комунальних), на придбання та поточні ремонти - 312 439 грн.,

що складає 3 % від загальних видатків бюджету, а саме:

• придабання шкільних стільців та засобів індивідуального захисту;
  • оплата зв'язку;
  •  дезінфекції, вивіз сміття, очистка води, пожежна стгналізація;
  • обробка атестатів, обслуговування програмного забезпечення;
  •  поточний ремонт мереж водопроводу, поточний ремонт опалаення, поточний ремонт покрівлі, перевірка спрацюванння АВР в приміщеннях.

Дефіціт бюджетних коштів поліпшувався за рахунок доходів від орендної плати, спонсорської допомоги, яка надходила на позабюджетні разунки закладу та передавалась у вигляді матеріальних цінностей. Інформація про використання коштів доводилась до відома вчителів та батьків на педагогічних нарадах та зюорах.

Навчальному закладу були передані матеріальні цінності від батьківських комітетів класів на загальну суму 135 985 грн. (меблі, телевізори, комп'ютерна техніка, водонагрівачі, покривала, металопластикові вікна та двері). Також батьками було перераховано на розрахунковий рахунок благодійні кошти у сумі 15 267 грн., 14 760 грн. з яких були використані на придбання ліжок дитячих, робочого колеса вентилятора, БФП лазерного.

За рахунок доходів від орендної плати та здачі метолобрухту та макулатури були встановлені металопластикові вікна, придбані лампи для кабінтеів та художня література на загальну суму 12 294 грн.

Депутатами міської ради були виділені кошти у сумі 119 990 грн. на встановлення металопластикових вікон.

Депутатами міської ради були виділені кошти на поточні та капітальні ремонти частини будівлі закладу, яка знаходилась в аварійному стані та була непридатна для учбового процесу. Були проведені: капітальний ремонт сантехнічної системи, капітальний ремонт підлоги, капітальний ремонт м'якої покрівлі, капітальний ремонт фасаду з утепленням та отмостки, капітальний ремонт лівого крила та галереї; поточний ремонт електромережі, поточний ремонт системи водопостачання та каналізації, поточний ремонт системи вентиляції. Також було придбано спортивне гумове покриття.